1 liczba wyjaśnia prawdziwy powód, dla którego samochód Apple może zmiażdżyć Teslę i każdego innego producenta pojazdów elektrycznychThe Jabłko samochód to jeden z najgorzej strzeżonych sekretów dzisiejszej technologii. Firma podobno od lat pracuje nad własnym pojazdem elektrycznym (EV), znanym jako Project Titan. Oczywiście nawet najbardziej optymistyczne doniesienia sugerują, że może być: kolejne trzy lata zanim Apple wypuści rzeczywisty produkt. Zakłada się, że największa firma na świecie uzna, że ​​w ogóle jest tego warta.

„Wewnętrznie badamy tak wiele rzeczy”, dyrektor generalny Apple, Tim Cook, powiedział Kara Swisher ostatni rok. „Wielu z nich nigdy nie ujrzy światła dziennego”.

Jedną z rzeczy, która może sprawić, że Cook będzie bardziej skłonny do wyprowadzenia Apple Car za drzwi, jest ostatnia ankieta firmy Strategic Vision Sugeruje to, że więcej osób rozważyłoby jeden z nich jako następny zakup niż jakikolwiek inny producent samochodów oprócz Hondy i Toyoty.

Nie tylko to, ale 24 procent konsumentów mówią, że „kochają” jakość Apple Car, co jest trochę śmieszne jak na coś, czego nikt nigdy nie widział i może nigdy nie być w stanie kupić. W rzeczywistości ta jedna liczba – 24 procent – ​​jest największym powodem, dla którego Apple może zmiażdżyć rynek pojazdów elektrycznych, jeśli zdecyduje się na wysyłkę samochodu –zwłaszcza Tesla.

To dlatego, że liczba ta nie jest oparta na żadnej racjonalnej analizie cech lub wartości samochodu Apple. Opiera się całkowicie na postrzeganiu Apple jako firmy i zdolności do dostarczania wysokiej jakości produktu.

Słuchaj, rozumiem, że obstawianie czegoś, czego nie można kupić, a co może nigdy nie trafić do sprzedaży dla konsumentów, jest ryzykowne. Rozumiem też, że jest mnóstwo ludzi, którzy naprawdę lubią swoje Tesle i będą na mnie bardzo źli.

Będę pierwszy przyznać, że Tesla robi bardzo ładne samochody. Wiem to, ponieważ jeżdżę modelem S i jest wspaniały. Mój ma kilka lat, co jest świetne, bo ma nawet kierownicę.

Jednocześnie jakość wykonania nigdy nie wydawała się być priorytetem w Tesli. To od dawna żart, że ludzie kupują zupełnie nową Teslę tylko po to, by odkryć różne dziwne problemy, takie jak przerwy w panelu, żółknięcie wokół ekranu dotykowego, a nawet niedopasowane bramy windy.

Jasne, Apple Car może być niewypałem. Mógłby mieć tyle samo problemów, co każdy inny samochód. Chodzi o to, że ludzie zakładają, że będzie dobrze, co oznacza, że ​​dadzą mu szansę. W rzeczywistości znacznie więcej osób twierdzi, że rozważy Apple Car – pojazd, który nie istnieje – niż Teslę, która sprzedała ponad 3 miliony pojazdów.

Powód powinien być oczywisty: Apple to firma produkująca wysokiej klasy urządzenia elektroniczne, które ludzie kochają. Z tego powodu ludzie ufają, że jeśli samochód – produkt wykładniczo bardziej skomplikowany niż iPhone – będzie dobry. To zaufanie może być całkowicie błędne, ale jest prawdziwe. Ludzie kojarzą Apple z wysokiej klasy produktami wysokiej jakości.

Żaden inny producent pojazdów elektrycznych nie zaczął z tak dużą przewagą. Nawet Ford, który produkuje najpopularniejszy pojazd w Ameryce, F-150, nie ma takiego przywiązania do marki. Jest wielu ludzi, którzy jeżdżą jego flagowym pickupem, którzy nigdy nie kupią wersji elektrycznej.

Istnieje wiele otwartych pytań dotyczących Apple Car, w tym najbardziej oczywiste, czyli przede wszystkim, czy w ogóle jest prawdziwy. Jedno pytanie, na które łatwo odpowiedzieć, to czy ktoś go kupi. Na podstawie tej ankiety odpowiedź brzmi zdecydowanie tak. To potężne miejsce na początek.

Opinie wyrażone tutaj przez felietonistów Inc.com są ich własnymi, a nie opiniami Inc.com.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts