54 miliony dolarów dotacji dostępne dla małych firm w jednej części Kalifornii


Faza druga tzw Grant na możliwości gospodarcze (EOG) został uruchomiony przez Radę Nadzorczą Hrabstwa Los Angeles i Departament Możliwości Ekonomicznych Hrabstwa LA (DEO).

W drugiej fazie programu nastąpi rozszerzenie obsługi mikroprzedsiębiorstw na małe firmy i organizacje non-profit. Pierwsza faza DEO rozpoczęła się w styczniu tego roku i przyjmowała tylko wnioski od najmniejszych i najbardziej wrażliwych mikroprzedsiębiorstw hrabstwa, z limitem finansowania wynoszącym 2500 USD na dotację.

przyznaj pieniądze dostępne dla małych firm w hrabstwie la

Rozszerzona kwalifikowalność i zwiększone finansowanie

Oprócz rozszerzenia kwalifikowalności poza mikroprzedsiębiorstwa, znacznie podniesiono również pułap finansowania. Małe firmy będą mogły otrzymać dotację w wysokości 15 000 USD lub 20 000 USD, podczas gdy organizacje non-profit mogą otrzymać dotację w wysokości 20 000 USD lub 25 000 USD.

DEO planuje rozdać 6800 dotacji EOG, w sumie 54 miliony dolarów z funduszy federalnych z amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym i Kalifornijskiego Biura Adwokatów ds. Małych Przedsiębiorstw.

Fundusze zapewniające „bardzo potrzebne zasoby”

Dyrektor nowego Departament Możliwości GospodarczychKelly LoBianco, powiedziała o programie dotacji: „Przekazujemy 50 milionów dolarów z powrotem społeczności i kierujemy bardzo potrzebne zasoby do małych firm, które nadal walczą i borykają się z nieproporcjonalnymi skutkami pandemii, nawet jeśli nadal służą i podnoszą na duchu lokalnych mieszkańców .

„Dzięki wielojęzycznym usługom w ponad 10 językach, indywidualnemu doradztwu i pakietowi zestawów narzędzi online jesteśmy zobowiązani do zapewnienia, że ​​różne małe firmy i organizacje non-profit otrzymają wsparcie niezbędne do złożenia skutecznego wniosku o dotację i odblokować niezbędną pomoc finansową”.

LoBianco wyraziło również wdzięczność Radzie Nadzorczej za ich przywództwo, a przełożona Lindsey P. Horvath z Trzeciego Dystryktu dodała: „Wspaniale jest móc wspierać właścicieli małych firm dotkniętych przez COVID-19 poprzez dotacje na odbudowę gospodarczą, skierowane do obszarów naszego Powiatu i organizacji, w których pomoc jest najbardziej potrzebna.”

Jak ubiegać się o grant EOG

Witryna internetowa hrabstwa LA zawiera sekcję dotacji, w której mogą ubiegać się uprawnieni właściciele firm. Wnioskodawcy mogą również korzystać z witryny internetowej, aby przeglądać kryteria kwalifikacyjne i uzyskać dostęp do pomocy technicznej.

Aby uzyskać najnowsze informacje, śledź nas dalej wiadomości Google.

Obraz: Depositphotos


Więcej w: ,


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts