Jak oglądać, streamować mecze NFL w czwartek wieczorem w tygodniu 2 na żywo za darmo online bez kabla: NBC, Amazon11-letni zakład Amazona o wartości 1 miliarda dolarów na mecz czwartej nocy rozpoczął się od mocnego startu.

Firma twierdzi, że gra w zeszłym tygodniu przyniosła więcej rejestracji w Prime w ciągu trzech godzin niż jakikolwiek inny dzień w jej historii, w tym Cyber ​​Monday, Black Friday czy Prime Day. Poza tym gra miała rekordową liczbę widzów w czasie największej oglądalności usługi w USA. Pytanie brzmi: Czy ci widzowie wrócą?

Niektóre 13,2 miliona osób obejrzał premierową transmisję serwisu streamingowego, która była oszałamiająca między Los Angeles Chargers i Kansas City Chiefs. W tym tygodniu Steelers i Browns zajmą centralne miejsce.

Transmisje gier Amazon są nieco inne niż w innych sieciach. Drugi tydzień NFL przyniósł jednak mieszane oceny, więc ten tydzień może być testem na to, czy formuła Amazona działa.

Oto spojrzenie na to, jak oglądać i czego można się spodziewać po dzisiejszych czwartkowych meczach i posuwaniu się naprzód.

Które drużyny NFL grają w czwartki w tym sezonie?

To mecz na Środkowym Zachodzie w tym tygodniu. Oto kto gra kiedy, z przypomnieniem, że drużyna gospodarzy jest na drugim miejscu.

Czwartek, 22 września

Pittsburgh Steelers kontra Cleveland Browns20:15 czasu ET w Amazon Prime

Czwartek, 29 września

Miami Dolphins vs Cincinnati Bengals20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 6 października

Baltimore Colts vs Denver Broncos20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 13 października

Washington Commanders kontra Chicago Bears20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 20 października

New Orleans Saints kontra Arizona Cardinals20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 27 października

Baltimore Ravens vs Tampa Bay Buccaneers20:15 czasu ET w Amazon Prime

Czwartek, 3 listopada

Philadelphia Eagles vs Houston Texans20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 10 listopada

Atlanta Falcons kontra Charlotte Panthers20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 17 listopada

Tennessee Titans kontra Green Bay Packers20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 24 listopada

New England Patriots vs Minnesota Vikings20:20 ET w NBC

Czwartek, 1 grudnia

Buffalo Bills kontra New England Patriots20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 8 grudnia

Las Vegas Raiders vs Los Angeles Rams20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 15 grudnia

San Francisco 49ers vs Seattle Seahawks20:15 czasu ET w Amazon Prime

czwartek, 22 grudnia

Jacksonville Jaguary kontra New York Jets20:15 czasu ET w Amazon Prime

Czwartek, 29 grudnia

Dallas Cowboys kontra Tennessee Titans20:15 czasu ET w Amazon Prime

Czy mogę oglądać czwartkowe mecze NFL za darmo w telewizji?

To naprawdę sprowadza się do tego, gdzie mieszkasz i kto gra. Jeśli jesteś w rodzinnym mieście jednej z dwóch drużyn, które grają w konkretny czwartek, prawdopodobnie będziesz miał okazję oglądać, nawet jeśli nie masz konta Amazon Prime. Simulcasty będą oferowane w sieciach nadawczych, umożliwiając oglądanie za darmo z dobrą anteną HD.

Ale jeśli jesteś poza zasięgiem tych stacji, przesyłanie strumieniowe jest jedyną opcją.

Czy mogę streamować czwartkowe mecze NFL na żywo online, jeśli nie mam konta Amazon Prime?

Nie. Chociaż ogólnie istnieje kilka opcji przesyłania strumieniowego w niedzielę lub poniedziałek, Amazon ma wyłączność na te gry, uniemożliwiając innym usługom przesyłania strumieniowego ich przenoszenie. Jedynym wyjątkiem będzie noc w Święto Dziękczynienia, kiedy NBC przeprowadzi grę.

Jakie zmiany wprowadzi Amazon do rozgrywek NFL, które emituje?

Publiczność transmisji strumieniowej może być nieco inna niż tradycyjna transmisja, więc Amazon oferuje widzom kilka zwrotów akcji, jednocześnie zachowując znajome rzeczy.

Na przykład nakłada statystyki i aktualizacje gry za pomocą technologii „X-Ray”, podobnie jak oferuje informacje o tym, którzy aktorzy są w scenie podczas filmu lub programu telewizyjnego. Dla młodszych odbiorców zostanie również stworzony alternatywny strumień, w którym Youtube oddział Dude Idealny zastępujący standardowy zespół komentatorów play-by-play i kolor.

Kim jest zespół transmisyjny Amazona?

Amazon zatrudnił jednych z najbardziej rozpoznawalnych spikerów i komentatorów, gdy wskakuje do NFL. Glin Michaels, który nazwał zarówno Monday Night Football, jak i Sunday Night Football, poprowadzi drużynę. Kirk Herbstreit, który skupił się głównie na grach studenckich i był kluczowym graczem programu „College GameDay” ESPN, będzie komentatorem kolorystycznym. Analitykami będą gracze All-Pro, Richard Sherman i Tony Gonzalez, obok byłego Los Angeles Ram Andrew Whitwortha i Ryana Fitzpatricka, który w swojej karierze grał z dziewięcioma zespołami.

Czy będę mógł oglądać czwartkową noc piłki nożnej w moim ulubionym barze lub restauracji?

TAk. Amazon zawarł umowę z DirecTV, która umożliwi transmisję gry ponad 300 000 barów i restauracji w całym kraju

Czy NFL oferuje pakiety do oglądania czwartkowych meczów wieczornych?

Rodzaj. The Aplikacja NFL pozwoli Ci przesyłać strumieniowo gry, które są nadawane lokalnie na Twoim rynku, a także te, w które grasz w godzinach największej oglądalności.

Zarejestruj się na Funkcje fortuny listę e-mailową, aby nie przegapić naszych największych funkcji, ekskluzywnych wywiadów i dochodzeń.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts