Ticketmaster przeprasza Taylor Swift i jej fanów za katastrofę w sprzedaży


Opinie wyrażone przez Przedsiębiorca współautorzy są ich własnymi.

Ticketmaster żałuje Taylor Swift”rozdzierający„ doświadczenie oglądania jej fanów przechodzących przez odpowiednik „kilku ataków niedźwiedzi”, aby zdobyć bilety na jej następną trasę koncertową. Firma przeprosiła w oświadczeniu wydanym w piątek wieczorem po tym, jak Swift obwinił ich za awarię systemu biletowego.Jeff Kravitz / Współpracownik | Obrazy Getty’ego

bileter powiedział, że stara się „uczynić kupowanie biletów tak prostym, jak to możliwe dla fanów, ale nie miało to miejsca w przypadku wielu osób próbujących kupić bilety na trasę koncertową Taylor Swift „The Eras”.

„Po pierwsze oświadczenie kontynuował: „chcemy przeprosić Taylor i wszystkich jej fanów – zwłaszcza tych, którzy mieli okropne doświadczenia podczas próby zakupu biletów”. Następnie szczegółowo wyjaśnił, dlaczego jego system zawiódł i tak wielu napotkało problemy podczas dokonywania zakupu.

W przeszłości Ticketmaster powiedział, że był w stanie zarządzać masowym atakiem klientów. „Jednak” — czytamy w oświadczeniu — „tym razem oszałamiająca liczba ataków botów, a także fanów, którzy nie mieli kodów, spowodowała bezprecedensowy ruch w naszej witrynie, co spowodowało łącznie 3,5 miliarda żądań systemowych – czterokrotnie więcej niż nasz poprzedni szczyt”.

W rezultacie firma zdecydowała się spowolnić pewną liczbę sprzedaży i „odepchnąć” inne, aby dać swoim systemom czas na ustabilizowanie się i obsługę obciążenia. „Kompromis”, według Ticketmaster, „był dłuższy czas oczekiwania w kolejce dla niektórych fanów”.

Oświadczenie zakończyło się jednak pozytywnym akcentem, informując, że „15 listopada sprzedano ponad 2 miliony biletów na Ticketmaster dla Taylor Swift | The Eras Tour – najwięcej biletów sprzedanych kiedykolwiek dla artysty w ciągu jednego dnia”.

Przeprosiny pojawiają się po New York Times zgłoszone że Departament Sprawiedliwości prowadzi dochodzenie w sprawie właściciela Ticketmaster Live Nation Entertainment w związku z prawdopodobnym nadużyciem „swojej władzy nad wielomiliardowym przemysłem muzyki na żywo”.

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts