Uber oferuje kierowcom bezpłatne tablety, aby zarabiać więcej na udziale w przychodach z reklam


Firma oferująca przejazdy Ubera oferuje bezpłatne tablety, aby pomóc swoim kierowcom zarabiać więcej na udziale w przychodach z reklam.Darmowe tablety dla kierowców Ubera

Uber oferuje tablety samochodowe kwalifikującym się kierowcom korzystającym z platformy Uber. Dzięki tabletowi samochodowemu kierowcy mogą spodziewać się udziału w przychodach z reklam innych niż Uber wyświetlanych pasażerom podczas podróży. Uber ma również nadzieję, że wyświetlane na ekranie przypomnienia napiwków dla pasażerów pomogą zwiększyć liczbę napiwków przekazywanych kierowcom.

uber oferuje kierowcom bezpłatne tablety, aby zarabiać więcej na reklamach

Kto dostanie tabletki?

Tablety samochodowe są dostępne dla kierowców, którzy wykonują średnio 300 przejazdów miesięcznie. Kierowcy muszą również posiadać co najmniej 4,84 gwiazdek i jeździć z Uberem przez co najmniej trzy miesiące. Pojazd musi mieć regulowany zagłówek i punkt ładowania USB.

Czy one coś kosztują?

Tablety samochodowe są bezpłatne dla kwalifikujących się kierowców, którzy spełniają powyższe kryteria. Nie jest wymagana żadna płatność zabezpieczająca ani żadna inna płatność. Kierowcy, którzy przestaną korzystać z platformy Uber, muszą zwrócić tablet. Uber zapewni bezpłatne opakowanie zwrotne i etykietę wysyłkową.

Co jest pokazane na tabletach?

Pasażerom zostanie wyświetlona kombinacja reklam na podstawie miejsca docelowego ich podróży i spersonalizowanych treści. Reklamy będą podobne do tych, które pasażerowie widzą w aplikacji Uber. Treść może obejmować status przejazdu Ubera, profil kierowcy, pobliskie atrakcje i inne informacje mające na celu poprawę komfortu podróżowania pojazdem.

Co to oznacza dla kierowców? Co zarabiają?

Posiadanie bezpłatnego tabletu Uber zainstalowanego w samochodzie może pomóc kierowcom w uzyskaniu dodatkowego udziału w przychodach z reklam innych niż Uber wyświetlanych pasażerom podczas podróży. Uber ma również nadzieję, że wyświetlane na ekranie przypomnienia o napiwkach zwiększą ilość otrzymywanych napiwków przez kierowców.

Więcej informacji na temat tabletów samochodowych dla kierowców Uber można znaleźć oglądane tutaj.

Aby uzyskać najnowsze informacje, śledź nas dalej wiadomości Google.

Obraz: Depositphotos


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts