Uruchomiono więcej programów grantów ARPA w celu wspierania firm w całych Stanach Zjednoczonych


Wiele społeczności chce wspierać dobrze prosperujące społeczności biznesowe w 2023 roku. A niektóre wciąż próbują dojść do siebie po ostatnich kilku latach. Na szczęście, dotacje dla małych firm może pomóc w realizacji obu tych celów.

Najnowsze dotacje ARPA dla małych firm

Oto kilka programów dotacji dla małych firm, których terminy wygasają na początku tego roku, które mogą pomóc Twojemu rokowi 2023 na dobry początek.

Wszyscy wygrywamy Waco

Waco w Teksasie jest wspierający małych firm z nowym programem grantowym. Program We All Win Waco obejmuje finansowanie z amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym, budżet finansowania przyrostu podatkowego oraz fundusz ogólny miasta. Program koncentruje się na małych firmach w historycznie zniszczonych obszarach handlowych. Kwalifikujące się firmy mogą otrzymać łącznie do 180 000 USD, w zależności od programów, do których się kwalifikują. Obecnie przyjmowane są wnioski, a termin upływa 4 lutego.

dotacje arpa dla firm wokół nas

Dotacje Cumberland ARPA

Cumberland, Rhode Island jest poświęcenie 500 000 USD z alokacji środków z amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym na nowy program grantowy. Kwalifikujące się lokalne firmy mogą ubiegać się o dotacje w wysokości do 10 000 USD na pokrycie strat związanych z pandemią. Jeśli zakwalifikuje się wystarczająca liczba firm, tak że alokacja w wysokości 500 000 USD nie wystarczy, kwoty dotacji zostaną proporcjonalne, aby pomieścić jak najwięcej firm. Wnioski należy składać do 6 lutego.

Granty ARPA hrabstwa Sussex

hrabstwo Sussex w stanie New Jersey wodowanie nowy program dotacji dla lokalnych małych firm i organizacji non-profit. Program obejmuje łącznie 2 miliony dolarów środków z amerykańskiej ustawy o planie ratunkowym. Kwalifikujące się firmy i organizacje mogą ubiegać się o dotacje w wysokości do 15 000 USD. Wymagania kwalifikacyjne obejmują legalną siedzibę w hrabstwie Sussex od stycznia. 1 marca 2019 r., którego roczne przychody nie przekraczają 4 mln USD i mają 50 lub mniej pełnoetatowych pracowników na dzień 3 marca 2021 r. Jest to program zwrotu kosztów. A koszty kwalifikujące się do dofinansowania muszą być „poniesione” lub „po” 3 marca 2021 r. i być związane z pandemią.

Dotacja na pomoc dla małych firm hrabstwa Calvert

hrabstwo Calvert w stanie Maryland oferując dotacje w wysokości do 50 000 USD dla lokalnych małych firm. Kwalifikujące się wydatki obejmują zakup nowych zapasów, zatrudnienie pracowników, projekty poprawy kapitału i inne inicjatywy mające na celu rozwój firmy. Aby się zakwalifikować, firma musi działać przez co najmniej dwa lata i zatrudniać od 2 do 100 pracowników. Okres składania wniosków jest otwarty od teraz do 31 stycznia.

Program grantów ARPA dla małych firm hrabstwa Nye

hrabstwo Nye w stanie Nevada wodowanie nowy program grantów ARPA dla małych firm. Program zwrotu kosztów zapewnia fundusze na pokrycie kosztów poniesionych przez firmę od 1 stycznia 2022 r. Aby się zakwalifikować, firmy muszą być niezależnymi właścicielami i być zarządzane oraz zatrudniać mniej niż 30 pracowników. Termin składania wniosków o dofinansowanie upływa 15 stycznia.

Dotacja dla małych firm Isringhausen DRIVE

Isringhausen Imports, dealer luksusowych samochodów w Springfield w stanie Illinois startowy nowy program grantowy wspierający biznes w centrum miasta. Firma właśnie przyznała pierwszą dotację w wysokości 20 000 USD Wakery, bezalkoholowemu barowi i kawiarni, którego otwarcie planowane jest w tym roku. Isringhausen współpracuje z Downtown Springfield, Inc., aby uruchomić nowy program DRIVE. Jeśli ta początkowa runda finansowania pójdzie dobrze, planują zaoferować jeszcze więcej dotacji lokalnym firmom w ciągu najbliższych kilku lat.

Aby uzyskać najnowsze informacje, śledź nas dalej wiadomości Google.

Obraz: Depositphotos


Więcej w:


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts