Cypress Creek Renewables dodaje 400 MW magazynu energii w ERCOTcyprysowy potok odnawialny

Cypress Creek Energetyka Odnawialna dodała 400 MW/600 MWh do swojego portfela magazynów po nabyciu czterech autonomicznych projektów magazynowania energii w Teksasie od Black Mountain Energy Storage (BMES). Projekty, każdy o mocy 100 MW, są zlokalizowane na całym rynku Electric Reliability Council of Texas (ERCOT) i są obecnie w fazie rozwoju.

Cypress Creek będzie kontynuować rozwój projektu, uprawnienia, inżynierię, zamówienia, finansowanie, budowę i będzie obsługiwać portfel 400 MW/600 MWh po zakończeniu. Oczekuje się, że cztery projekty zostaną oddane do użytku w 2024 roku.

„ERCOT to niezwykle dynamiczny rynek energii, a samodzielne zasoby pamięci masowej będą nadal zapewniać możliwości zwiększenia niezawodności sieci dzięki elastycznym i dyspozycyjnym zasobom” – powiedział Jack Murray, dyrektor ds. fuzji i przejęć w Cypress Creek. „Black Mountain jest wyjątkowym partnerem do współpracy i cieszymy się, że możemy wykorzystać nasze doświadczenie w zakresie rozwoju, EPC i finansowania za tymi aktywami, aby przenieść je do mety, potwierdzając nasze zaangażowanie w rozwój odpornych źródeł energii odnawialnej w całym Teksasie”.

W skali kraju Cypress Creek opracowała do tej pory ponad 11 GW energii słonecznej i ma 15 GW rurociągów słonecznych i magazynowych. Na rynku ERCOT, Cypress Creek opracował 5 GW aktywów słonecznych i magazynowych, zapewniając odporność i elastyczność sieci.

Transakcja została ułatwiona za pośrednictwem LevelTen Energy Asset Marketplace, łączącego projekty energii odnawialnej i kupujących w celu realizacji transakcji.

„To był zaszczyt wspierać tę transakcję za pośrednictwem Rynek aktywów LevelTen, który łączy deweloperów projektów i inwestorów oraz dostarcza narzędzia online, których potrzebują do realizacji sprzedaży aktywów” – powiedział Patrick Worrall, wiceprezes Asset Marketplace, LevelTen Energy. „Black Mountain Energy Storage i Cypress Creek Renewables są liderami w branży i z niecierpliwością czekamy na rozwój tego portfolio projektów pamięci masowych”.

Czy sprawdziłeś naszą stronę YouTube?

Mamy mnóstwo wywiadów wideo i dodatkowe treści na naszej stronie YouTube. Niedawno zadebiutowaliśmy Moc naprzód! — współpraca z BayWa w celu omówienia tematów branżowych wyższego poziomu, a także najlepszych praktyk / trendów w dzisiejszym prowadzeniu biznesu fotowoltaicznego.

Nasz dłuższy projekt poboczny to Wysokosc dzwieku — w którym prowadzimy niezręczne dyskusje z producentami i dostawcami energii słonecznej na temat ich nowych technologii i pomysłów, abyś nie musiał. Omówiliśmy wszystko od mieszkaniowych mocowanie pokładu bez szyny oraz finansowanie słoneczne w domu do układanie wartości magazynowania energii na dużą skalę i nowy dom napędzany narzędziami mikrosieci słoneczne + akumulacyjne.

Zamieszczamy również nasze Projekt Roku ogłoszenia tam! Wywiady z tegorocznymi zwycięzcami rozpoczną się od 8 listopada. Udaj się tam i zasubskrybuj już dziś, aby być na bieżąco z tymi wszystkimi dodatkowymi materiałami.

Tagi:


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts