Sprawdź jeden z największych dachowych paneli słonecznych w Missouri, zainstalowanych przez EnergyLinkNowa siedziba MidwayUSA wyposażona w duży dachowy panel słoneczny na skalę użytkową.

Sprzedawca na świeżym powietrzu MidwayUSANowa siedziba firmy o powierzchni 300 000 stóp kwadratowych w Columbii w stanie Missouri została wyposażona w jeden z największych paneli słonecznych na dachu w stanie EnergyLink. System o mocy 1,612 MW przyczyni się do realizacji misji zrównoważonego rozwoju MidwayUSA, zapewniając jednocześnie poważną wartość ekonomiczną. Przewiduje się, że panele słoneczne pozwolą hurtownikowi zaoszczędzić do 4 500 000 USD na potencjalnych kosztach energii dla ich nowego obiektu w ciągu najbliższych 20 lat.

„Projekt MidwayUSA jest nowym punktem odniesienia dla korporacji, które chcą być bardziej zrównoważone”, zauważył Jeremy Nolen, kierownik projektu w EnergyLink. „To dowód na to, że przy odpowiednim ESCO można być bardziej zrównoważonym w ekonomicznie opłacalny sposób”.

EnergyLink jest akredytowanym przez NAESCO wykonawcą w zakresie efektywności energetycznej (EEC), który projektuje, buduje i finansuje produkty związane z energią odnawialną i efektywnością energetyczną dla firm komercyjnych, instytucji publicznych, miast, gmin i organizacji non-profit. EnergyLink posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży solarnej.

Oczekuje się, że tylko w pierwszym roku zaktualizowany obiekt zaoszczędzi ponad 150 000 USD dzięki panelowi słonecznemu. Oczekuje się, że MidwayUSA będzie teraz kompensować 2 176 200 kilowatów energii elektrycznej rocznie, co odpowiada 3 399 528 funtów emisji CO2.

Czy sprawdziłeś naszą stronę YouTube?

Mamy mnóstwo wywiadów wideo i dodatkowe treści na naszej stronie YouTube. Niedawno zadebiutowaliśmy Moc naprzód! — współpraca z BayWa w celu omówienia tematów branżowych wyższego poziomu, a także najlepszych praktyk / trendów w dzisiejszym prowadzeniu biznesu fotowoltaicznego.

Nasz dłuższy projekt poboczny to Wysokosc dzwieku — w którym prowadzimy niezręczne dyskusje z producentami i dostawcami energii słonecznej na temat ich nowych technologii i pomysłów, abyś nie musiał. Omawiamy wszystko od mieszkaniowych mocowanie pokładu bez szyny oraz finansowanie słoneczne w domu do układanie wartości magazynowania energii na dużą skalę i nowy dom napędzany narzędziami mikrosieci słoneczne + akumulacyjne.

Tagi: ,


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts