Toledo rozpoczyna dostawy paneli fotowoltaicznych do Viper do instalacji komercyjnych i mieszkaniowych


Viper Networks Inc. zaczął otrzymywać przesyłki paneli słonecznych z Toledo Solar rozpoczęcie wdrożenia dla klientów komercyjnych i prywatnych na całym rynku amerykańskim. Dwie firmy

wcześniej zawarła strategiczną amerykańską umowę dotyczącą produkcji i partnerstwa w celu ekspansji na amerykański rynek energii słonecznej. Toledo Solar jest producentem cienkowarstwowych paneli fotowoltaicznych (PV) z CdTe przeznaczonych zarówno na dachy budynków mieszkalnych, jak i komercyjnych z bezramowymi, całkowicie szklanymi, hermetycznie zamkniętymi panelami słonecznymi.

Produkcja paneli słonecznych CdTe wymaga znacznie mniej energii. Cienkowarstwowe panele CdTe są w 100% poddawane recyklingowi, a ponad 90% wszystkich materiałów jest ponownie wykorzystywanych. Panele Toledo Solar kwalifikują się do 40% kredytu ITC (dostępnego do 2032 r.), który ma zastosowanie do paneli słonecznych w całości wyprodukowanych w Ameryce.

„Świat się zmienia, a Viper Networks przygotowuje się na szybko rosnące zapotrzebowanie na energię odnawialną”, mówi Farid Shouekani, dyrektor generalny i prezes Viper Networks. „Nasze partnerstwo produkcyjne z liderem branży Toledo Solar szybko się rozwija, ponieważ obecnie jesteśmy w trakcie realizacji dużego projektu weryfikacji koncepcji dla naszych operacji EcoTech Solutions w Illinois, które przejęliśmy w lutym”.

„Jesteśmy dumni, że możemy pomóc w odrodzeniu Ameryki w produkcji energii słonecznej, budując panele fotowoltaiczne CdTe PV klasy użytkowej dla rynków mieszkaniowych i komercyjnych”, mówi Aaron Bates, dyrektor generalny Toledo Solar. „Od pierwszego dnia zobowiązaliśmy się dostarczać najwyższej jakości rozwiązania solarne przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów etycznych. Nasz imponujący zespół wykwalifikowanych pracowników w całości znajduje się w naszej szybko rozwijającej się fabryce w Ohio, gdzie zawsze pozyskiwaliśmy nasze komponenty od dostawców, którzy przestrzegali ścisłej kontroli ESG”.


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts