Trina Solar podłączona do instalacji fotowoltaicznej na dachu dla mieszkania w TeksasieTrina Solar i Spear instalują energię słoneczną na dachu dla społeczności Fundacji

Organizacja non-profit oferująca niedrogie mieszkania Wspólnoty Fundacji współpracował z Włócznia Komercyjna i przemysłowa oraz Trina Solar US uruchomienie systemu fotowoltaicznego na dachu kompleksu apartamentów Waterloo Terrace w Austin w Teksasie.

Foundation Communities jest właścicielem i operatorem 23 niedrogich wspólnot mieszkaniowych w Austin i trzech w północnym Teksasie. Obecnie organizacja planuje otwarcie trzech nowych obiektów w przyszłym roku oraz pięć innych projektów na różnych etapach rozwoju.

„Jesteśmy partnerem konkursu Energy Better Buildings Challenge i naszym celem jest zmniejszenie zużycia energii i wody o 20% w ciągu 10 lat” — powiedziała Katelynn Essig, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Foundation Communities. „Mamy również cel w zakresie instalacji fotowoltaicznej o mocy 1,5 MW, a instalacja fotowoltaiczna w Waterloo Terrace pomogła nam osiągnąć ten cel rok wcześniej. Opłacamy media za 132 samotnych dorosłych, którzy z nami mieszkają, więc oszczędności energii słonecznej znacznie zmniejszają nasze koszty operacyjne, co pozwala nam zainwestować te pieniądze z powrotem w mieszkańców”.

Inwestycje w odnawialne źródła energii w przystępne cenowo mieszkania skutkują oszczędnościami dla mieszkańców i dostawców mieszkań. Energia jest jednym z najwyższych możliwych do kontrolowania kosztów operacyjnych w tanich mieszkaniach. Wysokie koszty operacyjne stanowią obciążenie finansowe dla i tak już ograniczonych budżetów operacyjnych. Zmniejszenie kosztów energii pozwala właścicielom budynków na utrzymanie przystępnych czynszów i inwestowanie w poprawę warunków mieszkaniowych. Dysponując dużą przestrzenią na dachu, Fundacja Społeczności dokonała inwestycji w instalację systemu słonecznego o mocy 250 kW.

W przypadku projektu Waterloo Fundacja Społeczności potrzebowała programisty, który mógłby wykonać zadanie wydajnie iw ramach budżetu. Organizacja wybrała Spear z siedzibą w Austin, firmę inżynieryjną, zaopatrzeniową i budowlaną (EPC), która koncentruje się na komercyjnych i przemysłowych projektach fotowoltaicznych.

Z kolei Spear wybrał Trinę jako partnera do dostarczania modułów i umożliwienia najbardziej wydajnego i opłacalnego projektu.

„Grupa Trina, z którą współpracuję, sprzedaje razem panele słoneczne, system stelaży i falowniki, więc nie mamy problemów z kompatybilnością” — powiedział Mark Rangel, wiceprezes Spear. „Trina negocjuje wszystkie ceny z innymi producentami, aby dostarczyć rozwiązanie, które jest niezwykle konkurencyjne. Widzę w tym dużą wartość, ponieważ jesteśmy małą firmą. Nie mam dużego działu zakupów, więc to naprawdę pomaga”.

Rozwiązania C&I firmy Trina pomagają optymalizować pod kątem specyfiki każdej lokalizacji, umożliwiając EPC i programistom wykonywanie pracy wydajniej, dokładniej i na czas.

„Dostarczając kompletne rozwiązanie, ułatwiamy klientom finansowanie i instalację dużych projektów fotowoltaicznych” — powiedział Adam Jordan, szef działu rozwiązań komercyjnych w Trina Solar w USA. „Kiedy cały sprzęt jest kompatybilny i zoptymalizowany, w tym moduły, falowniki i stelaże, projekty stają się mniej wymagające i bardziej opłacalne”.

Posłuchaj bardziej szczegółowych rozmów na kanale YouTube firmy Solar Builder

Strona Youtube firmy Solar Builder

Nasze najpopularniejsze serie to:

Moc do przodu! | Współpraca z BayWa polega na omawianiu tematów branżowych wyższego szczebla.

Wysokosc dzwieku | Dyskusje z producentami energii słonecznej na temat ich nowych technologii i pomysłów.

Tagi: , , , ,


Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts