Davina Potratz wzywa do sprzedaży Sunset


Davina Potratz będzie miała ostatnie słowo.

Davina Potratz wzywa producentów

Gwiazda „Selling Sunset”, Davina Potratz, zawołała producentów reality show w czwartek po tym, jak fan opublikował na Twitterze zmysłowe zdjęcia Potratz na Festiwalu Burning Man.

– Reklama –

Po tym, jak jedna fanka powiedziała, że ​​była „zahipnotyzowana” ostrymi ujęciami, inny użytkownik zapytał: „gdzie jest ta energia, gdy była w programie?”

Davina Potratz szybko zażartowała, insynuując, że producenci nie dali jej szansy na pokazanie swojej osobowości podczas przeboju.

„Zapytaj producentów!” – napisał na Twitterze agent nieruchomości.

– Reklama –

W 2020 roku gwiazda reality show wyraziła pragnienie, aby publiczność zobaczyła jej bardziej miękką stronę, ale obawiała się, że nie jest to „wystarczająco dramatyczne” na pokaz.

„Właściwie jestem żartownisiem z moimi przyjaciółmi i uwielbiam być naprawdę zabawny i zabawny, i myślę, że tak naprawdę nie jest to pokazane w serialu” – powiedział agent nieruchomości Page Six.

„Mam naprawdę bliskie, dobre dziewczyny i jestem najbardziej lojalnym, słodkim przyjacielem. I myślę, że to może nie jest wystarczająco dramatyczne dla serialu, więc nie pokazują tego zbyt wiele.

Po ogłoszeniu jej odejścia z serialu w 2021 r. Potratz przypomniał sobie, jak niektórzy „ludzie przekręcają i zakładają rzeczy” po obejrzeniu reality TV.

Kiedy sezon 3 serialu Netflix spadł, powiedziała, że ​​​​otrzymywała wiadomości online wypełnione „naprawdę, naprawdę mrocznymi rzeczami”, ale nauczyła się zarządzać internetowymi trollami.

Davina PotratzNie jest jednak jedyną gwiazdą serialu reality, która wzywa producentów serialu do tworzenia fałszywych narracji.

Christine Quinn bardzo głośno mówiła o swoich negatywnych doświadczeniach z serialu po tym, jak została nazwana złoczyńcą serialu.

W majowym odcinku podcastu „Call Her Daddy” 33-latka twierdziła, że ​​producent serialu, Adam DiVello, kazał jej „zabić się” po tym, jak rzekomo stworzyli fałszywą narrację na jej temat.

„Złożono przeciwko niemu skargi. Wiele skarg… i to było chore” – twierdziła, że ​​gościła Alexandrę Cooper. – W pewnym momencie powiedział mi, żebym spadł ze schodów i się zabił.

Quinn twierdził, że jego komentarze pojawiły się po tym, jak udzieliła wywiadu, oskarżając producentów o używanie „magii edytorskiej”, aby stworzyć fałszywą historię o niej.

„W zasadzie zbeształ mnie za bycie zbyt szczerym, a ja powiedziałam:„ To jest moje prawdziwe życie, a to się nie wydarzyło i wiesz o tym ”, na co wtedy krzyczał i krzyczał na mnie” – kontynuowała.

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts