Dlaczego relacje z klientami mają teraz większe znaczenie niż kiedykolwiek?


Webinar Czerwony Ss 1920x1080 800x450

Badania wielokrotnie wykazały, że obecni klienci są o 50% bardziej skłonni do wypróbowania Twoich nowych produktów i wydają o 31% więcej w porównaniu z nowymi klientami. Jak więc wspierasz te relacje i zapewniasz powtarzalne i wymierne przychody?

Podczas tej sesji eksperci ds. marketingu opowiedzą, jak budować relacje z klientami, które nie tylko skalują się, ale także zwiększają przychody w 2023 roku i później.

Zarejestruj się już dziś na3 sposoby na wzmocnienie relacji z klientami i zwiększenie przychodów,” przedstawiony przez Sendoso.


Kliknij tutaj do obejrzenia więcej seminariów internetowych Search Engine Land.


Nowość w krainie wyszukiwarek

O autorze

Cynthia Ramsaran

Cynthia Ramsaran jest dyrektorem ds. treści niestandardowych w firmie Third Door Media, wydawcy Search Engine Land i MarTech. Cynthia, wielokanałowa gawędziarka z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w redagowaniu/marketingu treści, obejmuje branże marketingową, technologiczną, finansową, produkcyjną i gier. Była scenarzystką/producentką dla CNBC.com i zajmowała się przywództwem myśli dla KPMG. Cynthia pochodzi z Queens w stanie Nowy Jork, a tytuł licencjata i MBA uzyskała w St. Uniwersytet Jana.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts