Fani reagują na Harry’ego Stylesa pijącego z buta podczas koncertu w Australii


Harry Styles wykonał coś obrzydliwego na swoim australijskim koncercie, którego nawet jego fani nie przyjęli z podziwem. Muzyk był w Perth, występując na swoim pierwszym koncercie w Australii i postanowił oszołomić swoich fanów, pijąc bezpośrednio ze swojego buta.

Harry Styles w wywiadzie po koncercie powiedział, że to bardzo obrzydliwa tradycja, o której kiedykolwiek słyszał. Spopularyzowano tradycję „butów”, o której mówiono o stylach Daniel Ricciardokierowca Formuły 1.

Były filmy z programu, które szybko krążyły po całym Internecie, pokazując Harry’ego Stylesa napełniającego swoje tenisówki napojem alkoholowym, a następnie pijącego wyciek przed wiwatującym dla niego tłumem.

Następnie żartobliwie powiedział, że teraz czuje, że jest inny. Ciągle powtarza, że ​​wstydzi się tego, kim był dzielenie się taką chwilą z otaczającymi go ludźmi.

Harry Styles pijący ze swojego buta:

Fani Harry’ego Stylesa nie mieli jednak czasu, aby zareagować w tej sprawie, ponieważ ich wideo zaczęło krążyć w Internecie. Jeden z fanów powiedział, że nie rozumie, dlaczego ludzie kibicują takiemu zachowaniu, skoro czują się niedobrze od samego oglądania wideo.

Inni postawili hipotezę, że użycie przez Stylesa słowa „butowaty” było odniesieniem do Ricciardo, pochodzącego z Perth, z którym Styles ma bliskiego kumpla o imieniu Xander Ritz.

Ricciardo zapytany o incydent powiedział, że mają wspólnego znajomego i tak się znają. Powiedzieli, że kiedy wideo stało się wirusowe w mediach społecznościowych, ich wspólny przyjaciel powiedział, że nie mogą uwierzyć, że to dzieje się teraz, mimo że Harry zawsze ma na sobie koszulę.

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts