Jak mierzyć skuteczność marketingu? [Webinar]


Gdybym zapytał: „Czy Twoje kampanie marketingowe są skuteczne?” czy byłbyś w stanie odpowiedzieć na to pewnie?

A jeśli nie, czy wiesz, jak to rozgryźć?

Nasi szefowie chcą nie tylko wiedzieć, czy ich inwestycja jest mądrze wydatkowana, ale także chcą wiedzieć, czy wkład jest wart zwrotu.

Czasami udzielenie tych odpowiedzi jest najtrudniejszą częścią naszej pracy.

Spędzasz czas na opracowywaniu strategii marketingowych i budżetów. Dokładnie mapujesz każdy kanał i konfigurujesz śledzenie, aby mieć pewność, że prawidłowo przypisujesz ruch i konwersje. I uruchamiane są strategie.

Teraz nadszedł czas, aby ocenić, czy kampanie działają tak, jak je zaplanowałeś.

Czy są skuteczne? Czy osiągasz cele i osiągasz KPI?

Czy prowadzą do wyników, których oczekują twoi szefowie?

Przy tak wielu kanałach i źródłach przychodzących może być trudno określić, które z nich mają znaczenie dla Twoich kampanii i przywództwa. I chociaż nie możemy Ci powiedzieć, które z nich mają znaczenie dla Twoich konkretnych kampanii, możemy Ci dać zasoby do samodzielnego sprawdzenia.

Dołącz do mnie i Shaubhika Raya, starszego dyrektora ds. analityki cyfrowej w iQuanti, który pokazuje, jak uzyskać te spostrzeżenia z danych, które już masz na wyciągnięcie ręki.

Zarejestrować na nasze nadchodzące webinarium, podczas którego poznamy techniki pozwalające lepiej mierzyć skuteczność Twoich kampanii. Dowiesz się, gdzie szukać ukrytych danych, które kierują optymalizacją i pomagają pewnie odpowiedzieć na pierwsze pytanie.

Kluczowe wnioski, których możesz się spodziewać, to:

  • Różne techniki pomiarowe, które możesz wdrożyć już dziś.
  • Plusy i minusy każdej techniki pomiarowej.
  • Jak wybrać odpowiednią technikę pomiaru dla swojej firmy i kampanii.

Poprawmy Twoją zdolność do przewidywania sukcesu Twoich programów marketingowych i uzyskaj informacje potrzebne do przestawienia lub opracowania strategii przyszłorocznych kampanii.

Upewnij się, że Zarejestruj się dziś nawet jeśli nie możesz dołączyć do nas na żywo. Wyślemy nagranie na żądanie, które możesz obejrzeć później. Jednak jedną z korzyści płynących z dołączenia na żywo jest możliwość zadawania pytań dotyczących Twojej wyjątkowej sytuacji.

Mam nadzieję, że cię tam zobaczę!

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts