Larsa Pippen i Marcus Jordan oficjalnie pozują na Instagramie w koszulce Michaela Jordana


Marcus Jordan i Larsa Pippen zdawali się potwierdzać swój związek na Insta w poniedziałek, potencjalnie kończąc miesiące plotek, że się spotykają.

48-letnia aktorka Real Housewives of Miami udostępniła zdjęcie siebie i tego nowego, 32-letniego faceta, uśmiechających się razem ramię w ramię na Insta w poniedziałek, podobno potwierdzając ich związek, o którym mówiono od dawna.

– Reklama –

Markus debiutuje na stronie głównej Larsy Pippen. Kiedyś po prostu publikowała zdjęcia Marcusa na swoim Ig Story.

Na zdjęciu Larsa Pippen miała na sobie przezroczyste body, dżinsy Quick Route i buty, aby stworzyć sportowy szyk. Jako dodatek do stroju dodała okulary przeciwsłoneczne.

Marcus miał na sobie czarną koszulę, czerwono-białą, a także czarną parę dżinsów i czarną czapkę z daszkiem. Uśmiechał się do kamer i nosił okulary oraz brodę.

Larsa Pippen i Marcus w koszulce Michaela Jordana:

– Reklama –

Obaj zostali umieszczeni przed ogromną kwiecistą rzeźbą, na której widniała słynna rzeźba nr 1 ojca Marcusa. Koszulka 23 Bulls.

Biało-czerwony kwiatowy wzór znajduje się za taką szklaną szafką w sklepie Trophy Room na Florydzie w Orlando, który został założony przez rodzinę Jordan. Wzoruje się na słynnej szafce na trofea Michaela w jego domu.

Oczywiście Larsa Pippen ma związek z koszykówką. Przed rozwodem w 2018 roku spędziła ponad dwadzieścia jeden lat w małżeństwie z legendą NBA, Scottiem Pippenem. W sumie mają czwórkę dzieci. Justin, Preston, Scotty Jr. i 14-letnia Sophia.

Podczas gdy Scottie (obecnie 57 lat) i Michael Jordan (59 lat) byli kolegami z drużyny Bulls w latach 90. główne wypadanie następujące wydanie filmu dokumentalnego ESPN 2020 The Last Dance .

Po tygodniach plotek, Larsa Pippen i Marcus zostali w końcu potwierdzeni przez LUDZIE w tym miesiącu, że spotykają się, a źródło poinformowało publikację, że ta dwójka była „zadowolona i widząca”.

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts