TikTok uruchomił funkcję e-commerce w aplikacji


Oprócz najnowszej funkcje zakupówTikTok właśnie uruchomił sklep TikTok, w którym użytkownicy mogą teraz dokonywać zakupów bezpośrednio w aplikacji.

Dostępność. TikTok oficjalnie rozpoczął testy w USA w tym tygodniu. Wcześniej był dostępny tylko w Wielkiej Brytanii i siedmiu krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Tylko zaproś. TikTok obecnie zaprasza wybrane firmy z USA do udziału w tej inicjatywie. Oznacza to, że transmisje na żywo z miejsc, w których funkcja nie jest dostępna, będą musiały nadal kierować kupujących na strony internetowe osób trzecich.

Co mówi TikTok. „Widzieliśmy pozytywny wpływ TikTok Shop i cieszymy się, że możemy nadal eksperymentować z tą nową możliwością handlową, aby wspierać firmy każdej wielkości”.

W innych wiadomościach TikTok. TikTok wydał w tym roku kilka nowych funkcji i produktów, w tym:

Dlaczego nam zależy. Nowa funkcja jest dostępna tylko na zaproszenie, ale jeśli funkcja Sklep stanie się dostępna dla reklamodawców i marek na całym świecie, powinieneś zacząć testować ją jako alternatywny sposób promowania swoich produktów.


Nowość w krainie wyszukiwarek

O autorze

Nicole Farley

Nicole Farley jest redaktorką Search Engine Land, która zajmuje się wszystkimi zagadnieniami związanymi z PPC. Oprócz tego, że jest weteranem piechoty morskiej, ma rozległe doświadczenie w marketingu cyfrowym, dyplom MBA i zamiłowanie do prawdziwej przestępczości, podcastów, podróży i przekąsek.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts