Jak wypłukać feneterminę z organizmu

Najwięcej jest fenterminy często stosowany do odchudzania. Może Również stosować w połączeniu z the leki topiramat, aby pomóc z niektóre zaburzenia odżywiania. Kilka kliniczny badania wykazały, że fentermina może utrzymać znaczącą wagę strata. Co się stanie, jeśli dużo zjesz z fentermina ?Jeśli masz dużo do fenterminy W twoje ciało, jak je spłukujesz na zewnątrz? Oto jak przepłukać fenterminę na zewnątrz twojego ciała.

Co to jest fentermina?

Fentermina jest lekiem stosowanym do tłumienia apetytu. To Jest podobny do amfetaminy. Pobudza ośrodkowy układ nerwowy (nerwy i mózg), co zwiększa tętno i ciśnienie krwi oraz zmniejsza apetyt.

Jak wypłukać feneterminę z organizmu
Jak wypłukać feneterminę z organizmu

Fentermina jest stosowana wraz z dietą i ćwiczeniami fizycznymi w leczeniu otyłości, szczególnie u osób z czynnikami ryzyka, takimi jak wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu lub cukrzyca. Fentermina może być również stosowana do celów niewymienionych w tym przewodniku po lekach.

Zastosowania Fenterminy

Fentermina jest stosowana z zatwierdzonym przez lekarza ćwiczeniem, zmianą zachowania i programem diety o obniżonej kaloryczności, aby pomóc Ci schudnąć. Jest używany przez niektóre osoby z nadwagą, takie jak osoby otyłe lub mające problemy zdrowotne związane z wagą.

Jak wypłukać feneterminę z organizmu
Jak wypłukać feneterminę z organizmu

Utrata wagi i jej utrzymanie może zmniejszyć wiele zagrożeń dla zdrowia związanych z otyłością, w tym choroby serca, cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi i krótsze życie. Nie wiadomo, w jaki sposób ten lek pomaga ludziom schudnąć. Może działać poprzez zmniejszenie apetytu, zwiększenie ilości energii zużywanej przez organizm lub poprzez wpływ na niektóre części mózgu. Ten lek jest środkiem tłumiącym apetyt i należy do klasy leków zwanych aminami sympatykomimetycznymi.

Jak wypłukać feneterminę z organizmu

Rozmowa z nadmierną ilością fenterminy może być niebezpieczna dla zdrowia. Jeśli przedawkujesz stosowanie fenterminy, oto jak wypłukać ją z organizmu.

Pij płyny.

Aby szybko wypłukać fenterminę z organizmu, pij płyny. Pij również Gatorade, aby poziom elektrolitów nie spadł z powodu picia większej ilości płynów niż zwykle.

Zwiększ spożycie tłuszczu

Podczas gdy próbujesz wypłukać fenterminę z organizmu, niektórzy sugerują spożywanie pokarmów o większej zawartości tłuszczu. Ta strategia w połączeniu z ćwiczeniami może przyspieszyć usuwanie substancji z organizmu

Zwiększ częstotliwość ćwiczeń

Codziennie rób co najmniej 30-60 minut cardio. Ponieważ fentermina jest przechowywana w twoim tłuszczu, cardio pomoże spalić tłuszcz, pomagając w usunięciu leku z twojego systemu.

Weź suplement

Niektórzy uważają, że niektóre suplementy mogą szybciej przenosić leki, takie jak fentermina, przez twój system. Odwiedź sprzedawcę naturalnej żywności lub suplementów, aby zbadać dostępne opcje.

Skutki uboczne fenterminy

Uzyskaj pomoc medyczną w nagłych wypadkach, jeśli masz objawy reakcji alergicznej na fenterminę: pokrzywka; trudności w oddychaniu; obrzęk twarzy, warg, języka lub gardła.
Fentermina może powodować poważne skutki uboczne. Zadzwoń natychmiast do lekarza, jeśli masz:

  • uczucie duszności, nawet przy niewielkim wysiłku;
  • ból w klatce piersiowej, uczucie, że możesz zemdleć;
  • obrzęk kostek lub stóp;
  • bicie serca lub trzepotanie w klatce piersiowej;
  • drżenie, uczucie niepokoju, problemy ze snem;
  • niezwykłe zmiany nastroju lub zachowania; Lub
  • zwiększona krew ciśnienie – silny ból głowy, niewyraźne wizjawalenie w szyję lub uszyniepokój, krwawienie z nosa.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts