„List od Izajasza – Wola Izajasza” – animowany film animowany dla przyszłości ludzkości – bogactwo i dobre samopoczucieList od Izajasza

Dobre filmy mają moc wpływania na ludzkie umysły. Złe filmy też to mają. ’List od Izajasza’ to jeden z takich filmów, który ma moc wpływania na nas i uzdrawiania nas we wspaniały sposób.

„List od Izajasza” nie jest rodzajem filmu, który spełnia oczekiwania kogoś, kto czerpie przyjemność z oglądania thrillera lub czegoś w tym stylu. Ten uzdrawiający film jest historycznie pouczającym kawałkiem miłości, jedności, współczucia, odwagi i poświęcenia, a jego twórca chce dostarczyć go przyszłej ludzkości.

Reżyser filmu, scenarzysta i artysta, MARTH, jest trenerem na seminariach poświęconych samorozwojowi, a mądrość jego życiowej eksploracji została uchwycona w tej animacji połączonej z pięknymi obrazami i znakomitą ścieżką dźwiękową. Jest produkowany przez Comfort Co.Inc, japońską firmę zajmującą się produkcją animacji uzdrawiania.

Ten animowany film dokumentalny staje się doświadczeniem czystej miłości, smutku i promyka nadziei, podczas przechodzenia przez historyczne trudności i odważne, inspirujące ruchy Izajasza i jego ukochanego ludu. Historia przedstawiona jest w niesamowity sposób poprzez dialogi i opisy historyczne, bez walk i heroicznych bitew.

Film zawiera skarbnicę wartości, a przesłanie zawarte w tym arcydziele animowanym filmie ma wielką wartość, jaką można przekazać przyszłej ludzkości. Ten film nie jest konwencjonalny, ale po prostu czyste doświadczenie miłości i jedności.

Przesłanie zawarte w tym prawie trzygodzinnym filmie zasługuje na aktualność w dzisiejszym cierpiącym świecie z zaginioną miłością i zdemoralizowanymi wartościami, w którym przerażające rzeczy, takie jak nienawiść i brutalne zabójstwa, są powszechne i rosną.

Fragmenty opowieści z filmu

„List od Izajasza – Wola Izajasza” to historia ludzi, którzy 2700 lat temu przybyli z Bliskiego Wschodu do Japonii, pośród konfliktu i inwazji babilońskiej, aby stworzyć harmonijny kraj Boga. Miliony ludzi, zmęczonych walką i współzawodnictwem, podróżowało do Japonii, przemierzając 10 000 kilometrów lądów i mórz, aby stworzyć kraj miłości i jedności dla przyszłości ludzkości.

To historia rodziców i dziadków, którzy upadli w drodze do ziemi obiecanej i chcieli wrócić choćby po swoich synów, wnuków i przyjaciół.

Jest to opowieść o harmonijnym kraju z dziedzictwem miłości pozostawionym przez żydowskiego wodza Izajasza Nagida.

Opowieść otwiera opowieść o niesamowitym odkryciu listu Izajasza Nagida sprzed 2600 lat. List, który można uznać za jego Wolę, ujawnia, na czym polega ludzka miłość i zawiera Izajasza, myśli i uczucia prawdziwego przywódcy wobec jego potomków.

W swoich świadomych zapiskach Izajasz mówi swoim potomkom, aby stworzyli piękny świat, w którym każdy będzie mógł żyć szczęśliwie i uszczęśliwiać innych.

Rozmyślne notatki Izajasza w liście są kontynuowane w ten sposób…

„Kiedy żyjesz w jedności, marzysz o niej i żyjesz z miłością, ludzkość będzie szczęśliwa i zamożna… tak jak kwitną kwiaty, które zapuszczają korzenie w ziemi i więdną, gdy są z niej wyrywane.

Kiedy żyjesz z przekonaniem, że ten świat jest podzielony, będziesz miał bolesne życie, bez względu na to, kim jesteś. Wręcz przeciwnie, jeśli myślisz o miłości jako o jedności, natychmiast osiągasz spokój.

W miarę trwania inwazji babilońskiej,

król Judy zdał sobie sprawę, że on i jego kraj zginą. W trosce o to, co stanie się z jego ukochanym ludem, król płakał i błagał Izajasza, aby wyruszył ze swoim ukochanym ludem na Wschód i stworzył harmonijny kraj miłości i jedności, w którym nie ma tak smutnych wartości jak oszustwo, rywalizacja, porównywanie, dominacja, niewola, wygrywanie, przegrywanie, podbój, zniszczenie i brutalne zabójstwa, a wszystko to dzieje się z ego, które wynika z wiary w separację.

Kilka fragmentów rozmowy:

Nigdy nie krzywdź innych, nawet jeśli oni cię ranią..

Nigdy nie bądź tym, który kradnie, nawet skradzionym przez innych..

Nigdy nie bądź tym, który oszukuje, nawet oszukany przez innych..

W imię pięknego świata i miłości, kochaj innych i wrogów i nigdy ich nie krzywdź.

Jeden z potomków Izajasza, który dotarł do Yamato w Japonii, po zakończeniu wojny napisał:

„Piękna sceneria Yamato ..

Piękne drzewa, ziemia, święta, ludzie, góry, kwiaty, ziemia uprawna, kultura, prawo, tradycja… wszystko to jest piękne.

Piękny kraj miłości stworzony przez pięknego wodza, w którym wszystko jest w harmonii.

Kraj, który szanuje jedność..

Kraj, który tworzy przyszłość miłości..

Ludzie na całym świecie zaczynają to uwielbiać…

I czekanie…

Wola Izajasza

Wierzę, że nadszedł czas, aby ludzkość poznała prawdę i zasadniczo zmieniła swój sposób życia”Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts