The Awakening Festival zapowiada pełny line-up

FESTIWAL DOBRE SAMOPOCZUCIE, SAMOTROSKA I POŁĄCZENIE

Northwood House, Cowes – 24-25 września 2022 r.

www.festiwalprzebudzenia.pl

Tegoroczni Headliners na The Awakening Festival to inicjatorzy zmian w swoich dziedzinach i jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc powitać ich na głównej scenie.

Natalie Lee AKA Style Me Niedziela, była położna i autorka Feeling Myself – współczesnego manifestu i pamiętnika o seksie i wstydzie; jej wykład będzie na temat „Poczucie, że wychodzisz poza wstyd w kierunku wolności”

Tom Chapman autor, fryzjer i założyciel Kolektyw Lions Barber – międzynarodowa sieć fryzjerów, którzy zebrali się razem, aby pomóc w podnoszeniu świadomości na temat zapobiegania samobójstwom, świeżo po Carfest, jego przemówieniem będzie „jak słuchać, żeby mówili”.

Samantha Moyo – założyciel fenomenu Sober Raving Morning Gloryville, ruchu wellness, który rozrósł się do 23 miast i w ciągu pierwszych 18 miesięcy pozyskał 200 000 członków. Jej wykład będzie na temat „Moc tak”.

Carolyn Creel – pisarka, medium psychiczne i założycielka wartej wiele milionów funtów firmy sprzątającej, rozpoczyna główną scenę z Kate Taylor, aby ustalić intencję na ten dzień i porozmawiać „jak OCZYŚCIĆ swoją ścieżkę, aby pozwolić na nowe”.

Uczestnicy The Awakening dostaną więcej niż tylko oderwanie się od tego wszystkiego i założenie maski tlenowej samoopieki na weekend, z ponad 50 różnymi warsztatami dobrego samopoczucia do odkrycia w sobotę, w tym inspirującymi rozmowami na temat świadomego życia, jogą i ruchem, medytacją i mindfulness, sesje samoopieki, holistyczne terapie plus wieczór pełnej uduchowionej zabawy i rozrywki z The Glitter Party w sobotni wieczór.

Następuje niedziela Super Soulful, dzień na zwolnienie tempa z głęboką integracją, odpoczynkiem i uziemieniem.

Radosne życie na scenie głównej

Odnajdywanie wolności z Natalie Lee

Otwieranie rozmów o zdrowiu psychicznym z Tomem Chapmanem

Moc TAK! z Samanthą Moyo

Aktywuj swoje DUŻE, ŚMIAŁE, PIĘKNE życie z Kate Taylor

JOYOLOGY z Donną Easton

OCZYSZCZANIE swojej przestrzeni energetycznej z Caroline Creel

Występy Bhavini Vyas, Natalie Farrell, Em Johnson i New Carnival

Rozpocznij rozmowy

Wzmocnienie aktywizmu poprzez kreatywność dzięki Rosie Wolfenden MBE

Integracja medycyny Wschodu i Zachodu z dr Jude Galea AKA dr Body Mind Soul

Zasilanie menopauzy dzięki Rebekah Brown

Zmieniaj świat swoją szafą z Saschą Camilli z PETA

Zabijanie wewnętrznego krytyka z Naomi Newland

Dzielenie się pracą swojej duszy bez sprzedawania swojej duszy z Sarah Lloyd i Nicola Humber

Błyszcząca impreza

Zestaw DJ na żywo Yoga Rave z Joni i Our Girl G

Peri Peri Menopause Comedy Performance z nagradzanym Caberet Performer Amber Topaz

Well-Me-Oke Mass Wellness Karaoke Doświadczenie

Soulful Silent Disco Ultimate Feel Good Dance Battle

PLUS…

· Joga i ruch – Ruch jako lekarstwo – żywa mieszanka sesji jogi, ruchu i tańca, aby dodać energii, przywrócić równowagę i połączyć cię z mądrym, dzikim, wolnym ja.

· Sesje samoopieki prowadzone przez Practical Magic – Poradniki, prezentacje i prelekcje skupione na holistycznej samoopiece. Naucz się narzędzi na wynos, które pozwolą Ci dbać o siebie i dbać o siebie na co dzień, aby odzyskać blask.

· Warsztaty niezwiązane – Prasa niezwiązana, dołącza do nas, aby zaoferować szereg autorów, którzy pomogą Ci zrzucić kajdany Wewnętrznej Dobrej Dziewczyny i ucieleśnić Twoją najwspanialszą Niezwiązaną Jaźń.

· Natura wzywa – Święto wszystkiego, co jest w nas i wokół nas w przyrodzie. Ucz się od ziemi, aby połączyć się z jej mądrością.

· Strefa Zen – Korzystaj z szeregu holistycznych terapii przez cały weekend. Od masażu, refleksologii, reiki, czytania tarota i nie tylko.

· Super uduchowiona niedziela – chodzi o dźwięk, zmysły, uważny ruch i taniec. Sesje mające na celu zrównoważenie energii, uzupełnienie i uzdrowienie; i pozostawić uczucie uziemienia i odżywienia.

· I wiele więcej, w tym…SPACER LABIRYNTEM, TWORZENIE RZEŹBY NA ŻYWO, TARGOWISKO DOBREGO SAMOPOCZUCIA, KAWIARNIA KINDNESS, SOUL FOOD & ORZEŹWIENIA

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz od dołączenia do nas w The Awakening, doświadczenie, które tworzysz, jest unikalne dla Ciebie i tego, czego potrzebujesz.

Bilety dostępne od 75 funtów na sobotę i 115 funtów na weekend. Aby uzyskać więcej informacji o składzie lub kupić bilety, odwiedź stronę www.festiwalprzebudzenia.plArtykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts