Wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem | Inspirowane zdrowiem autorstwa Rachel Grunwell

Wskazówki dotyczące radzenia sobie ze stresem

Ekspert ds. odnowy biologicznej Rachel Grunwell – współprowadząca Mindful Moments Retreats w Polinezyjskim Spa, nauczycielka jogi i medytacji oraz autorka Równowaga: jedzenie, zdrowie + szczęście.

Niech poprawa samopoczucia stanie się celem na rok 2023 , robiąc to krok po kroku. Twoje dobre samopoczucie jest Twoim prawdziwym bogactwem.

Możesz popracować nad tym, jak się poruszasz, jesz, śpisz – lub jak radzisz sobie ze stresem.

To ostatnie jest powszechnym problemem większości ludzi. Więc nie jesteś sam. Oto kilka wskazówek, jak radzić sobie ze stresem. Mam nadzieję, że jeden rezonuje i pomaga tobie.

Rób radosne rzeczy, ponieważ poprawiają nastrój i podnoszą na duchu twoją duszę.

Radosne zajęcia są również świetną odskocznią od niekończącej się listy rzeczy do zrobienia. Jako badaczka Brene Brown, kiedy jesteśmy w stanie radości, kolory są jaśniejsze, ćwiczenia są łatwiejsze, a uśmiech pojawia się mimowolnie. Nie gubimy się też; Stajemy się bardziej sobą. Zastanów się nad czymś, co kochasz robić, co sprawia, że ​​czujesz się radośnie i rób to regularnie.

    • Znajdź spokój w sposób, który rezonuje z tobą.

Dla mnie joga i medytacja wprowadzają mnie w spokojny, szczęśliwy, ugruntowany stan. Czuję się bardziej sobą i „w równowadze”. Ale joga nie jest dla każdego. Chodzi o znalezienie „swojej rzeczy”. Dla ciebie może to być spacer na łonie natury, który pomaga ci się uspokoić.

Natura pielęgnuje: majestatyczny las sekwoi w Rotorua jest niesamowity. Poczujesz spokój, spacerując po tym wyjątkowym, cichym, pięknym i spokojnym miejscu.

Inni mogą znaleźć ukojenie, ćwicząc tai chi lub biorąc gorącą kąpiel w nocy przy świecach. Pewnym sposobem, aby poczuć się spokojniejszym i szczęśliwszym, jest głaskanie psa lub kota, jeśli go masz. To uwalnia hormony dobrego samopoczucia w twoim ciele, takie jak oksytocyna.

    • Mów do siebie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim najlepszym przyjacielem lub dzieckiem.

Mówienie do siebie może być toksyczne, gdy mówimy do siebie. Czasami zmiana sposobu myślenia i mówienia wymaga praktyki. Następnym razem, gdy poczujesz się sfrustrowany sobą, zatrzymaj się, zatrzymaj i przypomnij sobie, że zasługujesz na myśli pełne miłości i życzliwości – tak jak wszyscy inni. Pamiętaj, że dajesz z siebie wszystko i zasługujesz na szczęście.

    • Zarezerwuj rekolekcje, podczas których nauczysz się wielu umiejętności odstresowujących, takich jak oddychanie przeponowe, medytacja, uważność i gdzie doświadczysz czasu na łonie natury.

The Rekolekcje Mindful Moments w Polynesian Spa to doskonały weekendowy wypad w przystępnej cenie. Tutaj rozpieści Cię masaż w cenie rekolekcji i pożywne posiłki z naszymi wystawnymi lunchami (zapewnianymi w oba dni weekendu). Torba z upominkami jest tym, czym wszyscy naprawdę się zachwycają! Jest wart 350 dolarów i zawiera mnóstwo niesamowitych produktów kosmetycznych, a także moją książkę Balance; Jedzenie, zdrowie + szczęście. Książka zawiera mądrość 30 światowych ekspertów, w tym psychologów, neuronaukowców, dietetyków, ekspertów inteligencji emocjonalnej i badaczy szczęścia + 30 odżywczych przepisów. Bywalcy rekolekcji spędzają czas na łonie natury (biofilia lub kąpiele leśne) w majestatycznym lesie sekwoi. Joga jest wliczona w cenę i nauczysz się niesamowitych umiejętności medytacji i uważności od bardzo doświadczonej menadżerki spa i nauczycielki medytacji, Heleny Keenan.

Oto kilka zdjęć na zachętę:

Oto przykład torby z gadżetami. Za każdym razem jest inny, ale zawsze zawiera kosmetyki, książeczkę Balance i torbę.
Tutaj jestem w prywatnym basenie, ale na miejscu do wyboru jest 28 basenów od strony jeziora – o różnych temperaturach. Niektóre mają odczyn kwaśny i doskonale nadają się na bóle mięśni, podczas gdy inne mają odczyn zasadowy i pozostawiają skórę jedwabiście gładką.
Baseny są błogosławieństwem…

Rachel i Helena to doświadczone ekspertki od dobrego samopoczucia, które uwielbiają dzielić się popartymi badaniami narzędziami na temat tego, jak poprawić swoje samopoczucie.

Oto daty rekolekcji dla Mindful Moments Retreats w 2023 roku:

Sobota, 20 maja – niedziela, 21 maja 2023 r

sobota, 19 sierpnia – niedziela, 20 sierpnia 2023 r

sobota, 18 listopada – niedziela, 19 listopada 2023 r

689 USD za osobę

Aby dowiedzieć się, co jest wliczone w cenę i zarezerwować wymeldowanie stronie Polinezyjskiego Spa. Kliknij tutaj

https://www.polynesianspa.co.nz/mindful-moments-retreat/Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts