116: Trzymaj się swoich celów podczas wakacji

Cześć przyjaciele! Mam nadzieję, że masz wspaniały tydzień i najszczęśliwsze Święto Dziękczynienia w otoczeniu tych, których kochasz. Proszę, wiedzcie, jak bardzo jestem wdzięczny za was wszystkich. Twoje wsparcie w postaci bloga i podcastu jest dla mnie całym światem i uwielbiam możliwość codziennego spędzania czasu z moimi wirtualnymi przyjaciółmi.

W dzisiejszym odcinku podcastu udostępniam nagranie, które Julia ze mną o moich strategiach zachowania zdrowia podczas wakacji i trzymania się swoich celów podczas tak pracowitego sezonu. Zrobiłem podobny odcinek, kiedy podcast był dzieckiem, ale niektóre z moich strategii uległy zmianie i uznałem, że warto opublikować ten odcinek dla tych, którzy mogli przegapić ostatni. Ten podcast został nagrany dla programu Julie i Kari, Weź ulepszeniewięc jest to sytuacja z odwróconym wywiadem podcastowym 🙂 Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

Oto, o czym rozmawiamy:

– Jak przygotować się na sukces w odżywianiu, nawet jeśli jest więcej koktajli i smakołyków niż zwykle

– Nawigacja po dwóch miesiącach wakacyjnych wydarzeń

– Techniki radzenia sobie ze stresem i dlaczego HIIT może nie być najlepszym wyborem w tym czasie

– Moja przedimprezowa strategia

i wiele więcej.

Posłuchaj tutaj:

Pogoda się ochładza, a ja wciąż mam obsesję na punkcie mój koc do sauny. Jeszcze LEPIEJ, gdy na zewnątrz jest chłodno i możesz użyć kodu FITNESSISTA15, aby uzyskać 15% zniżki! To jeden z moich ulubionych sposobów na relaks i wypocenie się. Uważam, że dodaje mi energii, pomaga w bólach, lepiej śpię w dni, w których go używam, i sprawia, że ​​moja skóra świeci. Link do sprawdzenia tutaj. Możesz też skorzystać z mojego rabatu na matę PEMF Go, z której korzystam na co dzień!

Kocham kocham kocham posiłki od Życie Sakary! Użyj tego linku i kod XOGINAH na 20% zniżki na dostawę posiłków i czyste artykuły butikowe. To jest coś, co robię raz w miesiącu jako mała uczta dla siebie, a posiłki zawsze są popisami. Cieszy mnie dostawa w tym tygodniu i to był łatwy sposób na zaznaczenie powyższych pól.

Uzyskaj 15% zniżki Organizowanie z kodem FITNESSISTA. Piję zielony sok, czerwony sok, złoto i Harmonię! (Każdego dnia mogę mieć coś innego lub dwie różne rzeczy. Wszystko, czego próbowałem, jest niesamowite.)

Jeśli któryś z moich znajomych pracowników służby zdrowia szuka innego sposobu pomocy swoim klientom, gorąco polecam IHP. Możesz także użyć tych informacji, aby wyleczyć siebie, a następnie udać się do leczenia innych, co moim zdaniem jest piękną misją.

Tutaj możesz skorzystać z mojego linku polecającego i kod FITNESSISTA do 250 $ zniżki na program Integrative Health Practitioner. Ukończyłem poziom 1 i przechodzę przez poziom 2. Gorąco polecam! Możesz sprawdzić moją recenzję IHP tutaj!

Dziękuję bardzo za wysłuchanie i wsparcie podcastu! Pamiętaj, aby zasubskrybować i zostawić ocenę lub recenzję, jeśli podobał ci się ten odcinek. Jeśli wystawisz ocenę, przejdź do tej strony a dostaniesz ode mnie mały prezent w ramach podziękowania.

xoArtykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts