8 hoteli podążających za trendem fitness w pokoju

IJeśli jesteś podobny do mnie, lubisz codziennie znajdować czas na ćwiczenia, nawet jeśli są to krótkie serie. Problem polega na tym, że podczas podróży dopasowanie dresu często wymaga starannego planowania i wielkich nadziei na niezatłoczoną, dobrze zaopatrzoną hotelową siłownię, co nie do końca pasuje do wyluzowanej atmosfery wakacji.

Tak w każdym razie kiedyś było. Obecnie coraz więcej hoteli dostrzega stale rosnące zainteresowanie fitnessem i stara się zaspokoić potrzeby klientów dbających o dobre samopoczucie. Gdzie niektóre hotele połączyły siły z popularnymi studiami, aby oferować grupowe zajęcia fitness (Orangetheory współpracuje z Boca Raton Resort and Club na przykład w 2018 r.), inni współpracują z butikowymi markami fitness, aby unowocześnić swoje siłownie (np. Hilton zobowiązał się dodać co najmniej jeden rower Peloton do każdego z ponad 5000 centrów fitness).

A teraz coraz więcej hoteli idzie tak daleko, aby podnieść nie tylko swoje wspólne przestrzenie do ćwiczeń, ale także ofertę fitness w pokojach.

„Odkryliśmy, że podróżni poszukują zaawansowanych udogodnień fitness, które można dostosować do ich ciała i celów fizycznych — wymagają one elastyczności i wygody; zwyczajna bieżnia lub zajęcia cardio na miejscu już nie wystarczają” — mówi Steve Weitman, prezes Wynn Las Vegas.

Tak więc, jeśli masz nadzieję zarezerwować wakacje, które nie zniweczą Twoich celów fitness, czytaj dalej o ośmiu hotelach, które w dużym stopniu obejmują fitness w pokoju.

1. Wynna Las Vegas

Podczas gdy Wynn Las Vegas od dawna zaspokaja potrzeby entuzjastów fitnessu dzięki mistrzowskiemu polu golfowemu o powierzchni 6722 jardów, partnerstwu z SoulCycle i NutriDrip by Clean Market oraz centrum fitness (niedawno odnowionemu z najnowocześniejszym sprzętem TechnoGym), nowa marka Inicjatywa Wynn Living Well, którą wdrożono w styczniu tego roku, sprawia, że ​​doświadczenie jest jeszcze bardziej osobiste dzięki 30-minutowym treningom w pokoju od Amandę Klootszałożyciel AK Fitness.

Jeśli nie lubisz cyfrowych treningów, Wynn Las Vegas oferuje gościom możliwość zarezerwowania indywidualnych sesji terapeutycznych z trenerem ciała TB12. „Współzałożona przez Toma Brady’ego i jego trenera ciała Alex GuerreroTB12 kładzie nacisk na regenerację mięśni i zapobieganie kontuzjom poprzez holistyczne podejście do giętkości, odżywiania, nawodnienia, ruchu i sprawności umysłowej, aby osiągnąć długowieczność i życie bez bólu” – mówi Weitman.

2. NAWET Hotele

Podczas gdy wiele hoteli dopiero teraz podskakuje na trendzie fitness w pokojach, EVEN jest zaangażowany w tę ideę od 2015 roku. globalny marketing i zarządzanie marką dla EVEN Hotels. „Obecnie 80 procent gości, którzy dokonują u nas rezerwacji, planuje ćwiczyć w swoim pokoju i większość faktycznie to robi po pobycie u nas”.

Według Ortiza wszystkie pokoje gościnne oferują zajęcia fitness w pokoju wraz z bezpłatnym dostępem do najnowszych zajęć na żądanie. „Podczas pobytu możesz oczekiwać, że Twój pokój będzie wyposażony w matę do jogi, klocek do jogi, wałek piankowy, gumy oporowe i piłkę stabilizacyjną” – mówi.

I to tylko w przypadku standardowego zakwaterowania. W pokojach typu deluxe znajdują się dedykowane „strefy fitness”, wyposażone w haki ścienne, taśmy TRX i inny sprzęt do treningu siłowego i oporowego. Następnie są pokoje premium, które obejmują interaktywny rower spinowy, wraz ze wszystkimi elementami wyposażenia pokoi typu deluxe i standard.

3. Właściwe hotele

Wellness jest ważną częścią doświadczenia Proper Hotel, dlatego marka oferuje szeroką gamę zabiegów spa w swoich docelowych spa (Surya Spa w Santa Monica I Spa Verbena w Austin), wraz z bezpłatnymi weekendowymi zajęciami jogi i HIIT. Dodatkowo, każdy Proper Hotel posiada najnowocześniejsze, całodobowe centrum fitness, które oferuje gościom przestrzeń do odkrywania treningu siłowego, siłowego i kardio.

Ale ostatnio firma Proper Hotels nawiązała współpracę Klasa, oczyszczający trening, uwielbiany przez celebrytki, takie jak Emma Stone i zestaw dresowy z centrum Nowego Jorku, aby stworzyć doświadczenie fitness w pokoju. Co więcej, goście mają możliwość skorzystania z urządzeń do masażu perkusyjnego Therabody, mat do jogi i opasek do jogi (z których wszystkie są dostępne na życzenie w recepcji). A jeśli zatrzymasz się w apartamencie, będziesz mieć możliwość wypożyczenia roweru Peloton w pokoju.

4. Hotel Esencia

Hotel Esencia to butikowy obiekt z 45 pokojami położony na południe od Playa del Carmen w Meksyku. Tam, w plażowym raju, goście mają możliwość zarezerwowania jednego z pięciu apartamentów wellness na dachu. Każdy z nich zajmuje dwa piętra i jest wyposażony w najbardziej luksusowe obiekty fitness, w tym m.in Lululemon Lustro studyjne, zestaw balastowy i dodatkowe opcje, takie jak rower Peloton lub bieżnia. Te apartamenty mają również własny basen na dachu, prysznic na świeżym powietrzu i saunę parową — i można je połączyć z apartamentami poniżej, aby zapewnić najlepsze wrażenia grupowe lub rodzinne wakacje.

5. Pakowanie mięsa Gansevoort

Planujesz podróż do Nowego Jorku? Zastanów się nad pobytem w Gansevoort Meatpacking, gdzie goście otrzymują bezpłatny dostęp do Lululemon Lustro studyjnea wraz z nim możliwość wyboru spośród tysięcy treningów na żądanie, w tym opcji najlepszych butikowych marek fitness, takich jak Y7 Yoga, Rumble Boxing i Pure Barre.

6. Westina

Podczas gdy niektóre hotele traktują fitness lub wellness jako jeden z głównych filarów, Westin działa na sześciu filarach dobrego samopoczucia, w tym snu, odżywiania, ruchu, uważności i nie tylko. Z punktu widzenia fitnessu, Westin jest znany ze swoich Program wypożyczania sprzętu WestinWORKOUT®. „Zestawy do wypożyczania sprzętu zawierają najnowocześniejszy sprzęt do regeneracji i treningu ogólnej siły ciała od naszych partnerów Hyperice i Bala i mogą być używane w pokoju na żądanie w celu uzyskania zindywidualizowanych doświadczeń” — mówi Jennifer Connell, globalny lider marki Westin Hotels & Resorts i wiceprezes Marriott International ds. wyróżniających się marek premium. Dodatkowo goście mogą dokonać rezerwacji Pokoje gościnne WestinWORKOUTw którym będą mieli dostęp do własnego peletonu na czas pobytu.

7. Konrada Nashville’a

Nie musisz rezygnować ze swojego celu fitness podczas wizyty w Music City. W Conrad Nashville goście mogą zarezerwować jedną z pięciu sal odnowy biologicznej, z których wszystkie wyposażone są w najnowszy i najlepszy sprzęt fitness, w tym Inteligentne lustro Echelon Reflectrower Peloton i ciężarki, a także wyselekcjonowany minibar stworzony z myślą o miłośnikach dobrego samopoczucia.

„Nawiązaliśmy współpracę z jednymi z najlepszych ekspertów w dziedzinie zdrowia i fitnessu, co wiąże się z kosztami, ale luksusowy podróżnik, który dba o kondycję nawet poza domem, to segment, któremu naszym zdaniem należy sprostać” — mówi John Stack, Dyrektor sprzedaży i marketingu Conrada Nashville’a.

8. Zatoka Montage Kapalua

Według Jessiki Candy, dyrektor ds. w zatoce Montage Kapalua. „Pakiet można dostosować do potrzeb gości, od rowerów Peloton na żądanie po sprzęt do pielęgnacji, taki jak Hypervolt [percussive massage tool] lub Vypera [vibrating fitness] rolka – mówi. Inne elementy pakietu obejmują maty do jogi, wałki piankowe, ciężarki i piłki lekarskie — wszystko przygotowane przed przyjazdem.

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts