Efamol® wprowadza NOWY Umysł i Równowagę

Teraz jest idealny czas na odświeżenie i ponowne skupienie się na swoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Mając to na uwadze, dobrą wiadomością jest to, że Efamol® wprowadził nowy Umysł i równowaga.

Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu i badaniom nad rolą niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, Efamol® stworzył naukowo opracowaną, zaawansowaną mieszankę składników odżywczych dla umysłu i równowagi.

  • Nasze mózgi składają się głównie z tłuszczu, z DHA (kwas dokozaheksaenowy) będąc najobficiej występującym kwasem tłuszczowym omega 3, stanowiącym do 70% kwasów tłuszczowych występujących w strukturze mózgu. Każda kapsułka Efamol Mind & Balance dostarcza 250 mg Omega 3 DHA, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu.
  • Witaminy B12 oraz Kwas foliowy pomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.
  • Witaminy B12 oraz Magnez przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.

Nadszedł czas, aby tej zimy zadbać o siebie i swoją rodzinę z nowym Efamol® Mind & Balance.

Efamol® Mind & Balance, 12,49 GBP za 30 kapsułek jest dostępny od 1 listopada 2022 r. w www.efamol.com a także Amazon, sklepy ze zdrową żywnością i niezależne apteki.

Suplementy diety mają na celu uzupełnienie diety i nie powinny być stosowane jako substytut zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts