Geometryczny zestaw Kurta z krosna

Pomysły na stroje rodzinne Ganesh Puja

Nosiłem ten zestaw Geometric Kurta From The Loom do świątyni przez weekend. Nie mogliśmy świętować Ganesh Puja w tym roku z powodu gorączkowej pracy; aby to zrekompensować, odwiedziliśmy świątynię. Bardzo podobał mi się nadruk na nadruku, a Kurta była przewiewna i niezwykle wygodna.

Nie lubię, kiedy festiwale przypadają w środku tygodnia. Zwykle biorę dzień wolny od pracy, kiedy tak się dzieje, ale tym razem nie miałam wyboru przyczyny terminów. Byłem bardzo przygnębiony; Ganesh Puja to mój ulubiony festiwal i nie pamiętam roku, w którym przegapiłem jego świętowanie. Pocieszam się, przypominając sobie o wszystkich uroczystościach związanych z Dasera, Diwali i innymi festiwalami, a zawsze jest kolejny rok, aby świętować i nadrobić ten rok!

Geometryczny zestaw Kurta z krosna

Ganesh Puja Family Outfit Pomysły.-Geometryczny zestaw Kurta z krosna
Tiber Taber hafty Kurta set

Moja mini-ja ubrana w a Tyber Taber; wyglądał uroczo w szarym i haftowanym zestawie Kurta. Materiał jest miękki, oddychający i odpowiedni na ciepłe dni.

Geometryczny zestaw Kurta z krosna, Tiber Taber Haftowany zestaw Kurta

Obecnie jest w fazie machania i lubi machać na wszystko i na wszystko. Cudownie jest patrzeć, jak uczy się nowych rzeczy, a my ekscytujemy się razem z nim!
Geometryczny zestaw Kurta z krosna

Ręcznie robiona nić Jhumkas

Ręcznie robione Wątek Jhumkas pochodzą z małej firmy, z którą połączyłem się na IG! Sreeja została przyjaciółką i często łączymy się przez czaty. Ona również dostosowała moje Bransoletki na Baby Shower pasujące do sari, które nosiłem.
Ganesh Puja Family Outfit Pomysły - geometryczny zestaw Kurta z krosna

Geometryczny zestaw Kurta z krosna
Geometryczny zestaw Kurta z krosna, Tiber Taber Haftowany zestaw Kurta

Kup post

Zestaw Krosna Kurta (również wchodzi Różowy) | Sandały tutaj oraz tutaj | Wątek Jhumkas | Zestaw Kurty Vihaana

Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts