Jak wysokie dawki melatoniny z SandManem mogą wspierać twoje zdrowie

Chociaż zachowanie zdrowia oznacza spożywanie odpowiednich pokarmów i ćwiczenia fizyczne, istnieje wiele innych czynników, które odgrywają rolę w twoim zdrowiu. Sen jest szczególnie ważny dla zdrowia i potrzebny jest dobry sen aby zachować energię i na nadchodzący dzień. Niestety,około połowa wszystkich Amerykanów zgłosiła uczucie senności w ciągu dnia przez co najmniej trzy do siedmiu dni w tygodniu. 

Podczas gdy jesteś zmęczony z powodu forsownej aktywności, brak snu może również tłumaczyć senność, którą możesz odczuwać w ciągu dnia. To tylko dodatek do mnóstwa problemów zdrowotnych, które zostały powiązane ze złymi nawykami snu. Oczywiście dobry sen ma fundamentalne znaczenie dla zdrowia, ale prawdopodobnie nie masz go wystarczająco dużo. Na szczęście jest wielu badaczy i naukowców, którzy próbowali znaleźć sposoby na zwalczanie problemów ze snem.

Co możesz zrobić z brakiem wysokiej jakości snu?

Jedna nowatorska opcja pochodzi od firmy o nazwie MitoZenktóry niedawno powstał Piaskowy człowiek, czopek do głębokiego snu. Piaskowy człowiek ma na celu pomóc w głębokim śnie poprzez wysokie dawki melatoniny, a także przeciwutleniacz glutation. „Nasze produkty zawierające melatoninę są uważane za dawki superfizjologiczne. Istnieje wiele nieporozumień na temat melatoniny i tego, że przyjmowanie dużych dawek wiąże się z niebezpieczeństwem” – mówi dr John Lieurance, ND, DC, główny doradca naukowy w MitoZen.

Piaskowy człowiek zawiera 250 mg glutationu; 200 mg melatoniny; terpeny; zastrzeżona mieszanka SandMan Complex (CBD z ekstraktu z całej rośliny konopi i magnolii); i ich zastrzeżony szczep probiotyczny AP0-808 ™, wszystkie razem, aby pomóc w głębokim relaksie, wspierając zdrowszy mózg i ciało.

Melatonina jest dobrze znana jako hormon, którego poziom wzrasta przed zaśnięciem. Ale to nie tylko to. „Melatonina jest produkowana przez każdą komórkę w ciele, szczególnie w mitochondriach, w których wytwarzana jest energia” – mówi dr Lieurance.

Ponadto badania wykazały znaczenie melatoniny i jej zdolności do pozbywania się wolnych rodników. Naukowcy to odkryli na każdą cząsteczkę melatoniny neutralizowanych jest 10 wolnych rodników.

Alternatywy dla doustnego przyjmowania melatoniny

Możesz być przyzwyczajony do przyjmowania melatoniny w postaci gumy. Badania szybkości wchłaniania pokazują, że melatonina zwykle nie wchłania się zbyt dobrze po spożyciu doustnym. Wszystko podane doustnie wchłania się w przewodzie pokarmowym. Następnie przechodzi przez wątrobę (metabolizm pierwszego przejścia), gdzie metabolizm zaczyna wszystko rozkładać. Ale SandMan jest zastrzeżoną mieszanką czopków.

Czopki, podobnie jak inne drogi podawania, w tym dożylne (IV), domięśniowe (IM) i przezskórne, omijają efekt pierwszego przejścia. Są wchłaniane do żył odbytu bez załamania metabolizmu wątroby. Na szczęście odbytnica jest wypełniona naczyniami krwionośnymi, które zapewniają bezpośredni dostęp do krwioobiegu organizmu. Pozwala to na szybki dostęp i krążenie w całym ciele.

Ale czy to mnie zmęczy?

The Piaskowy człowiek czopek może być korzystny, jeśli masz trudności ze snem. Ten czopek zapewnia powolne uwalnianie melatoniny dla lepszego snu i zwiększonego wchłaniania w porównaniu do podawania doustnego. Zamiast czekać godzinami na zaśnięcie, ten czopek potrzebuje około pięciu minut, aby uzyskać efekty. Technologia powolnego uwalniania umożliwia uwalnianie melatoniny w ciągu siedmiu godzin. Efekty mogą zmienić zasady gry dla osób, które potrzebują pomocy w zasypianiu.

Powolne uwalnianie

Być może zastanawiasz się, czy powolne uwalnianie melatoniny może spowodować zaspanie rano lub uczucie senności w ciągu dnia. Jednak wyniki badań naukowych wykazały, że osoby, które podjęły Piaskowy człowiek przesypiają całą noc, zamiast budzić się bardzo wcześnie rano i nie być w stanie ponownie zasnąć. „Wysokie dawki melatoniny mogą świetnie działać, aby uzyskać głęboki, regenerujący sen. Zmienność rytmu serca może się poprawić i może nastąpić poprawa w wielu aspektach zdrowia” – mówi dr Lieurance.

TOto wiele sposobów, aby pomóc w nawykach związanych ze snem. Wygodne miejsce do spania, unikanie ekranów zbyt blisko snu i prawidłowe odżywianie sprzyjają spokojnemu senowi. Suplementy, np Piaskowy człowiek, może również pomóc, zapewniając powolne i stałe uwalnianie melatoniny, które będzie trwało przez całą noc.

dr Nicole Avena jest neurologiem badawczym i ekspertem w dziedzinie żywienia, diety i uzależnień, ze szczególnym uwzględnieniem żywienia we wczesnym okresie życia i ciąży. Napisała kilka książek, w tym bestseller, Co jeść, gdy jesteś w ciąży, Czym karmić dziecko i małe dzieckoi Co jeść, gdy chcesz zajść w ciążę. Ma popularną przemowę na TED-Ed, która ma ponad 11 milionów wyświetleń, Jak cukier wpływa na mózg. Dr Avena regularnie pojawia się w mediach jako ekspert naukowy.

Prześlij swoją historię lub esej do Blogi godne uwagi.

Poczta Jak wysokie dawki melatoniny z SandManem mogą wspierać twoje zdrowie pojawił się pierwszy na Miodowa Kolonia.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts