Nowa całodobowa moc proszku – Wellbeing Magazine

ZMINERALIZUJE SWOJĄ WODĘ

Od zmierzchu do świtu wszyscy chcemy czuć się jak najlepiej i nigdy nie było łatwiej niż z NOWOŚĆ Wassena gama trzech odżywek w proszku do zmineralizuj swoją wodę. Po prostu dodaj proszek do wody z kranu i ruszaj!

Zwiększ zawartość minerałów w wodzie z kranu: te całkowicie smaczne proszki zawierają niezbędne minerały w biodostępnych formach, a także witaminy i składniki roślinne najwyższej jakości. Działają szybko, dzięki czemu możesz kontynuować dzień, wiedząc, że Twoja woda jest wzbogacona o wsparcie żywieniowe.

Rozpocznij dzień z pikantnym smakiem zielonych jabłek i ruszaj do przodu z Wassen Nawilż + Uzupełnij, który został opracowany ze spiruliną i ekstraktem z zielonej herbaty i zawiera 100% dziennego spożycia witaminy D. Pomaga wspierać zdrowie układu odpornościowego dzięki połączeniu selenu i witaminy C, równowagi elektrolitowej z magnezu i metabolizmu cynku i chromu . To idealny wybór dla miłośników sportu.

Na popołudniową ciszę potrząśnij, zamieszaj i zwiększ wodę za pomocą Wassen Energia + Poznanieskomponowany z cynamonem, ekstraktem z zielonej herbaty i ekstraktem z maca. Smak czerwonej pomarańczy pomaga zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia dzięki magnezowi, wspomaga funkcje poznawcze za pomocą cynku i jodu5 oraz kontrolę poziomu cukru we krwi z chromu6.

Kiedy gorączkowy dzień dobiega końca, odpocznij i zrelaksuj się z Wassen Zrelaksuj się i odpręż, idealne uzupełnienie relaksującej rutyny przed snem. O smaku czarnej wiśni i rumianku wspomaga układ nerwowy jodem i miedzią, funkcje psychologiczne z magnezu oraz zapewnia optymalny relaks z melisą.

Każdy z trzech proszków można przyjmować osobno lub w połączeniu, aby uzyskać lepsze wsparcie żywieniowe.

Nowa gama Wassen Mineralise będzie dostępna wyłącznie w butach od 7 listopada 2022 r. 11,99 GBP za sztukę, 14 saszetek po 5,5 g.

Wizyta www.wassen.com po więcej informacji.Artykuł przetłumaczony automatycznie…

Similar Posts